ASUKOHT

Olenevalt fotosessiooni iseloomust võime pildistamise korraldada minu armsas valgusküllases stuudios või mõnes ilusas paigas looduses või linnas (vastsündinud beebi sessioonid viin alati läbi oma stuudios).

Minu stuudio asub Tallinnas Tondi ärimajas, siin on mõnus hubane ja palju valgust.

Fotosessiooni asukoha valimine võib olla teinekord keeruline, mistõttu tahangi selle Sinu jaoks lihtsamaks teha!

Minu lemmikkohad pildistamiseksks on igal kuul natuke erinevad, loodus muutub ja pakub alati midagi uut. Värvid ja valgus olenevad kella- ja aastaajast.

Allpool mõned kohad ja näited, kuid olen alati avatud ka Sinupoolsetele ideedele :).

Stuudio

Vastsündinute pildistamine fotograaf Anne-Mai Pällo ava 4

Avatud väljad

Lapsed ja pere pildistamine moonipõllud 1

Mets

Meri

Vanad hooned

Õhtupäike

Fotograaf AnneMaiPallo pildistamise asukohad õhtupäike

PÄRAST SESSIOONI

Pildistamine on üks osa kogu protsessist, sama suur töö on hilisem piltide valimine ning töötlemine. Seepärast valmivad Sinu pildid 3-4 nädala jooksul peale sessiooni toimumist, sõltuvalt töömahust.

Kõigepealt koostan Sulle töötlemata piltidest valikgalerii, kust saad vastavalt paketis sisalduvale piltide arvule ise välja valida just need pildid, mis Sulle kõige enam meeldivad. Seejärel teen valitud piltidele ükshaaval järeltöötluse, puhastades taustad, ühtlustades nahatoone lisades töötlemise käigus igale pildile enda käekirjale vastava viimistluse.

Kui lemmikkaadreid on rohkem, kui paketi sisse kuulub, on võimalus neid ükshaaval lisaks tellida vastavalt hinnakirjale.

Valmis piltidest teen Sulle privaatse online-galerii, et saaksid oma rõõmu ka lähedastega jagada. Samast galeriist saad pildifailid ka endale arvutisse laadida (nii täismõõdus kui ka veebifailidena).

Kuna olen paberpiltide usku, siis sisaldavad enamus paketid ka 10x15cm suuruseid väljatrükke.