BEEBIOOTEL FOTOSESSIOON

Lapseootuse aeg ei ole mitte ainult uue elu vaid ka imelise teekonna algus, mil naisest saab Ema ja paarist Perekond.

Soovitan sellele sessioonile kaasata ka tulevase issi ning ka tulevase beebi vanemad õed-vennad.

Beebiootuse sessiooni võiks planeerida raseduse 32.-36. nädalal. Siis on kõht juba piisavalt efektne, kuid ei ole veel ohtu, et sessioon beebi varasema tuleku tõttu tegemata jääks. Muidugi on kõikide naiste ootuseaeg erinev ning oled oodatud ka varem või hiljem, olenevalt täiesti Sinu enda enesetundest.

Ootuse sessiooni võime läbi viia minu armsas stuudios või ka mõnes muus vabalt valitud kohas looduses, linnas või miks mitte Sinu enda kodus. Galeriis saad tutvuda tehtud töödega ning leida enda jaoks kõige meelepärasema variandi.

Enne sessiooni arutame läbi ka erinevad võimalused rõivavalikul. Alati võid võtta kaasa pigem rohkem variante, millest aitan kohapeal vastavalt enda kogemusele valiku teha. Samuti on mul endal stuudios paar kaunist kangast, mida saame kasutada.  Kuna keskpunktis on seekord Sinu ümmargune kõhuke, siis soovitan valida pigem ümber keha hoidvad rõivad ning vältida väga lohvakaid asju. Võid võtta kaasa ka mõne riideeseme, millega saame ka seda ilusat kõhtu paljastada, selleks vali näiteks mõni eest lahti nööbitav pluus või kampsik või miks mitte mõni ilus pesu. Loomulikult ei ole paljamad pildid kohustuseks ning teeme kõik just nii nagu Sulle kõige mugavam on.

Stuudiopiltide puhul on minu stiil lihtne ja minimalistlik, kasutan enamasti helget loomulikku valgust ja heledaid taustu, arvesta sellega palun ka riietevalikul eriti, kui soovid ka natuke paljastavamaid pilte.

PORTREESESSIOON

Iga naine on ilus ning igas naises on ka killuke edevust. Minu eesmärk on see ilu pildile püüda, et see püsiks igavesti. Sellel sessioonil valime soodsa ilma puhul mõne kauni koha looduses või linnas, kombineerime selle stiilse riietuse ja mõnusa atmosfääriga ning loome koos teosed, mille fookuses on Sinu ilu.

VANEMA BEEBIGA PILDISTAMA

Kui mingil põhjusel on jäänud vastsündinud beebi pildid tema esimese 14. elupäeva jooksul tegemata, siis soovitan järgmise pildistamisega oodata vähemalt tema 4-5. elukuuni, mil ta kõhuli enda ülakeha juba pikemat aega ilusti üleval hoiab või siis jätta pildistamine aega, kui ta juba iseseisvalt istub.

Sel vahepealsel ajal, kui beebi on vastsündinu pildistamise east juba väljas, kuid ka end veel kenasti üleval ei hoia, on ta sessiooni ajal ärkvel, siputab käte-jalgadega ning on enamuse ajast lihtsalt selili. Seetõttu ei saa ma teda pildil sättida ning võimalused on üpris piiratud.

Kui Sul on siiski kindel fotosessiooni soov enda 1.-3. kuuse beebiga, siis soovitan pigem valida vabam nö lifestyle fotosessioon näiteks Sinu enda kodus. Sellisel juhul soovitan Sulle hea meelega fotograafe, kes sellise lähenemise ja stiiliga on.

PEREGA PILDILE

Peresessiooni käigus teen pilte nii lastest eraldi kui kogu perest koos, sinna sekka kindlasti ka toredaid õe-venna pilte. Armastame me ju kõik vaadata oma lapsepõlve fotosid ning äratada seeläbi nostalgilised mälestused, mis igapäevaelus unustuse varju kipuvad vajuma.