Vastsündinu pildistamise ankeet

Teie uue pereliikme esimene fotosessioon.
Alljärgnev ankeet on mõeldud vastsündinu pildistamise ettevalmistamiseks ning stuudio andmebaasis kliendiinfo loomiseks .

Sessiooni ladusamalt kulgemiseks kasutan beebi poseerimisel üsna kindlat järjekorda, nn workflowd ning valmistan kasutatavad rekvisiidid enne Teie stuudiosse jõudmist ette.
Seega on Teie vastused oluliseks infoks!

Kolmandatele osapooltele isiklikku teavet ei avaldata.
Ootan Teie täidetud ankeeti vähemalt kaks päeva enne planeeritud fotosessiooni.

Suur tänu juba ette!
Anne-Mai

 

  • Info ja tingimused

    Sessioonitasu katab fotograafi tunnitöö, järeltöötluse tunnitöö ning fotograafi talendi (kogemus, ettevalmistused, ideed) ning professionaalse fototehnika kasutamise. Sessioonitasu katab ka Tallinna sisese transpordikulu, mis Tallinnast väljaspool sessiooni hinnale lisandub.Tulemusena valmib fotograafi maitsele, stiilile ning käekirjale vastava pildiseeria olenevalt sessioonist 10-30 valmis järeltöödeldud foto näol, kõikidest piltidest lisan ka must-valged koopiad.Pildid saadan Teile läbi WeTransferi keskkonna, kus saate endale 7 päeva kehtiva privaatse lingi, kust pildid arvutisse laadida maksimumresolutsioonis failide ja pisemate veebifailide näol. Lisaks sisaldab sessioon ka 10x15cm suuruseid paberfotosid. Suuremad paberpildid ja seinapildid on võimalik juurde tellida vastavalt hinnakirjale.Pildid, digitaalsed negatiivid ja väljatrükid, mis on loodud fotograafi poolt on kaitstud autoriõigusseadusega. Klient võib pilte kasutada isiklikuks tarbeks, kuid mitte mingil juhul müüa neid edasi ega kasutada mistahes ärilisel eesmärgil. Klient võib pilte kasutada isiklikuks tarbeks, levitada neid sõprade ja sugulaste vahel ning teha piltidest isiklikuks otstarbeks väljatrükke. Klient lubab fotograafil kõnesolevaid pilte kasutada enda reklaamimise eesmärgil kodulehe portfoolios ning blogis, reklaamides, näitustel, võistlustel jne, kui on teinud märke ankeedil vastavasse lahtrisse.
  • Selle ankeedi allkirjastamisel kinnitad, et oled enne sessiooni broneerimist tutvunud minu hinnakirja ning hinnastruktuuriga: https://annemai.ee/hinnakiri/

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.